Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2006-11-17 10:51:28 120

135mm-es sonnar-al es kozgyuruvel en jol tudtam makrozni (igaz ez virtualisan joval hosszabb lesz a crop miatt).

 

Előzmény:
optikus Creative Commons License 2006-11-17 10:50:09 119

Dslrhez meg a gyari nagylatok sem tul jok, amit ugye hasznalni szoktak az a 16mm-es zenitar, letezik mindenfele talpu verzioja (ez halszem de dslr-en nem annyira ervenyesul a crop miatt es psben egyebkent is korrigalhato).

 

Makrozni sok obival lehet, sima m42-es kozgyurusort alaraksz es kesz. Esetleg lehet probalkozni az obi forditassal. Ezek M42-ben olcso filleres adapterek, soosnal biztos kapsz. Obibol olyat vegy aminek van manualis allasa hogy a blendet fixen be tudd ugrasztani.

 

Az mar mas kerdes hogy a digigeped kepes e a manualis obis fenymeresre.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!