Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2006-11-17 17:13:15 852
Én is, én is köszönöm a szabadonengedést, meg a mesét is!
Tima2 Creative Commons License 2006-11-17 10:36:59 851

Köszi motav:)))))))A történetet is és a szabadon engedést is:)

Remélhetőleg messzire elkerül Titeket ezentúl:))

A hozzászólás:
motav Creative Commons License 2006-11-17 10:30:20 850

Dolgozott az éjjel nagyon, hogy szabulhasson. Mindent megpróbált, de a jó szerkezetem. Reggel aránylag nyugodtan pislogott. Ha 50 cm -nél közelebb mentem akkor azonban már vicsorgott és kiabált, úgyhogy nem zaklattam. Letakartam egy pokróccal, be és be a kocsiba. A csomagtartóban csendben volt.  Ahogy résnyire nyilt a billenőcsapda ajtaja, azonnal kiiszkolt, be a fűbe.

A csapdában lévő csalit megette.

Már fentem rá a fogam, mert kb. 3 hete benyomta a törpenyúlunk ketrecének drótját este 11 fele. Szegény nyúl visítására kirohantam a kertbe. Hát nyestkomával birkózott szegénykém. A nyest nem találta a kivezető utat, le fol rohangált a ketrecben, a nyúl meg halálraváltan hevert egy sarokban.

Mást nem tudtam, mint az ajtón kiengedtem a nyestet.

Hál istennek a nyúlnak kutyabaja sem volt az ijedtségen kívül, időben kiértem.

Sajnáltam volna, mert kisebbik fiam ,kezes törpenyuláról van szó.

 

Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2006-11-17 10:22:21 849

Igen, már megnéztem:))

 

De azért érdekelne, hogy viselkedett, ha van időd motav, légyszíves írj még róla pár sort.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!