|
|
|
|
 |
motav
2006-11-17 10:30:20
|
850
|
Dolgozott az éjjel nagyon, hogy szabulhasson. Mindent megpróbált, de a jó szerkezetem. Reggel aránylag nyugodtan pislogott. Ha 50 cm -nél közelebb mentem akkor azonban már vicsorgott és kiabált, úgyhogy nem zaklattam. Letakartam egy pokróccal, be és be a kocsiba. A csomagtartóban csendben volt. Ahogy résnyire nyilt a billenőcsapda ajtaja, azonnal kiiszkolt, be a fűbe.
A csapdában lévő csalit megette.
Már fentem rá a fogam, mert kb. 3 hete benyomta a törpenyúlunk ketrecének drótját este 11 fele. Szegény nyúl visítására kirohantam a kertbe. Hát nyestkomával birkózott szegénykém. A nyest nem találta a kivezető utat, le fol rohangált a ketrecben, a nyúl meg halálraváltan hevert egy sarokban.
Mást nem tudtam, mint az ajtón kiengedtem a nyestet.
Hál istennek a nyúlnak kutyabaja sem volt az ijedtségen kívül, időben kiértem.
Sajnáltam volna, mert kisebbik fiam ,kezes törpenyuláról van szó.
|
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2006-11-17 10:22:21
|
849
|
Igen, már megnéztem:))
De azért érdekelne, hogy viselkedett, ha van időd motav, légyszíves írj még róla pár sort. |
|
Előzmény:
 |
Greylupus
2006-11-17 10:19:16
|
848
|
| Tima: a vadászgörényes topicban van róla fotó:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|