Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2006-11-17 10:22:21 849

Igen, már megnéztem:))

 

De azért érdekelne, hogy viselkedett, ha van időd motav, légyszíves írj még róla pár sort.

A hozzászólás:
Greylupus Creative Commons License 2006-11-17 10:19:16 848
Tima: a vadászgörényes topicban van róla fotó:)
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2006-11-17 10:17:51 847
Nem fényképezted le? Hogy viselkedett, amikor meglátott,ill. szállítás közben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!