Keresés

Részletes keresés

Greylupus Creative Commons License 2006-11-17 10:19:16 848
Tima: a vadászgörényes topicban van róla fotó:)
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2006-11-17 10:17:51 847
Nem fényképezted le? Hogy viselkedett, amikor meglátott,ill. szállítás közben?
Előzmény:
motav Creative Commons License 2006-11-17 10:05:16 846

Már el is engedtem, átvittem a Dunán, onnan csak nem úszik vissza.:))

A kertben fogtam élvefogócsapdával, a csali olajos, füstölt hal volt, sprotni.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!