|
|
|
|
 |
Tima2
2006-11-17 10:17:51
|
847
|
| Nem fényképezted le? Hogy viselkedett, amikor meglátott,ill. szállítás közben? |
|
A hozzászólás:
 |
motav
2006-11-17 10:05:16
|
846
|
Már el is engedtem, átvittem a Dunán, onnan csak nem úszik vissza.:))
A kertben fogtam élvefogócsapdával, a csali olajos, füstölt hal volt, sprotni.
|
|
Előzmény:
 |
Tima2
2006-11-17 09:37:43
|
845
|
Szia,
Írtam neked mailt, szerintem engedd el. Egy kölyök nyest megszelídül könnyen, de felnőttként még vele is adódhatnak gondok, egy felnőttként fogott nyest szerintem stresszes, félős lesz egész életében fogságban.
Hol és hogyan fogtad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|