Keresés

Részletes keresés

motav Creative Commons License 2006-11-17 10:05:16 846

Már el is engedtem, átvittem a Dunán, onnan csak nem úszik vissza.:))

A kertben fogtam élvefogócsapdával, a csali olajos, füstölt hal volt, sprotni.

 

 

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2006-11-17 09:37:43 845

Szia,

 

Írtam neked mailt, szerintem engedd el. Egy kölyök nyest megszelídül könnyen, de felnőttként még vele is adódhatnak gondok, egy felnőttként fogott nyest szerintem stresszes, félős lesz egész életében fogságban.

 

Hol és hogyan fogtad?

Előzmény:
motav Creative Commons License 2006-11-17 08:04:57 844

Fogtam egy nyestet. Ma délelőtt elvihető, ha kell valakinek. Ha nincs jelentkező elengedem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!