Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-11-17 11:46:36 62

Kedves Losika!

 

Ha ezt így gondolja, akkor rendben van, de akkor szintén nem kell cinikusnak lenni a másik topicon sem.

 

Üdvözlettel:

 

Sótonyi Tamás

A hozzászólás:
losika81 Creative Commons License 2006-11-17 09:20:16 59
Sótonyi úr elnézést, tényleg reagált a hozzászólásomra, csak kicsit később, azért nem kell cinikusnak lenni és ide is bemásolni, mivel mikor én ezt írtam, akkor még a másik fórumon nem volt megválaszolva.

És tényleg a probléma megoldásával kellene foglalkozni, nem pedig a politikai hovatartozásokat ecsetelni.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-11-16 10:00:33 51

Kedves Losika!

 

Most nyögtem rá.

 

Ott, de ide is másolom:

 

A tömegközlekedési hálózat fejlesztésénél, bővítésénél valóban leginkább 2 lehetőség jöhet szóba, a saját, vagy a másé. Az első az lehetetlen, úgyhogy hagyjuk. A másodiknál pedig azt kell minden ötletnél figyelembe venni, hogy a Volán az egy cég, aki gazdálkodik. Ha tehát a bejárt kilométerek számát szeretnénk növeltetni vele, akkor forást kell teremteni az ezzel összefüggő megnövekedett humán, üzemanyag, amortizáció, stb. költségekre. Ezt fizetheti a használó, vagy a megrendelő, az önkormányzat. Mivel a buszozók nagy része bérletes, ezért vagy bérlet áremelés jöhet szóba, vagy pedig az önkormányzat nyúl a zsebébe. Szereintem ez utóbbi a járatosabb megoldás.

 

Ennek az eldöntésének a lehetősége viszont az újabb négyéves lehetőséget kapott Fidesz és a Lokálpatrióták kezében van, az ezirányú igényeket lényegében ők bírálják el, mert így döntött a nép, ezek a tények. Bauer úr az egyikük

 

Üdvözlettel:

 

Sótonyi Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!