Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lzs81 Creative Commons License 2006-11-17 08:00:38 117

 

Germicid cső (fénycső féleség)!

Kimondottan gomba és csíraölő hatása van. Mivel azt írod, hogy a gomba már 40 éves, lehet, már rég "megkövült". Ha tényleg 60 éves, lehet, még nincsenek rajta bevonatok, és akkor egy komolyabb optikus fel tudná polirozni, ezáltal lecsiszolva a gombát....

Előzmény:
bmwr12 Creative Commons License 2006-11-15 09:15:54 111

Gombák eltávolításához valaki már ért el eredmény?  Hogyan?

Eléggé makacs féle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!