Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2006-11-16 18:28:58 1553

jobb lenne nem is olvasni...(((

 

Kénytelen vagyok,mert keresek,a végén mindig elmegy a kedvem az ilyenektől.

A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-11-16 17:36:28 1552
de jo hogy ott nem nezegetek hirdeteseket!
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2006-11-16 17:31:23 1551

Szia!

Az IWIW-en még cifrább is van...((

Dióhéjban: genetikai hibás kutymit 15 ezerért!

 

Erre már no comment,de nagyon dühös vagyok.Ilyet még ajándékba se adnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!