|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-11-16 17:36:28
|
1552
|
| de jo hogy ott nem nezegetek hirdeteseket! |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2006-11-16 17:31:23
|
1551
|
Szia!
Az IWIW-en még cifrább is van...((
Dióhéjban: genetikai hibás kutymit 15 ezerért!
Erre már no comment,de nagyon dühös vagyok.Ilyet még ajándékba se adnék. |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2006-11-16 17:22:42
|
1550
|
Keresek jóindulatú gazditól szószerint kiskutyát (yorki,havanese,bolognese vagy ilyesmi keverék) ajándékba,lakáskutyának. Én egy 22éves kerekesszékes lány vagyok és nagyon fogom szeretni! Nemrég volt egy nagy kutyám az Illatos útról,de sehogy sem lehetett szobatisztává nevelni,így lekerült vidékre,telekre. De azért nagyon hiányzik 1lánykutyus a házból... Ha tudsz egyet írj nekem a drea22[<@>]citromail.hu-ra! Segít séged előre is nagyon köszönöm!!!Andrea Nagyíts a képre! kutya eladás - kutyás apró
kiserletezzunk, hatha a kicsi bevalik....
masreszt meg szamomra visszataszito ha valaki a betegsegere valo hivatkozassal akar ingyenkutyat.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|