Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-11-14 22:01:51 409
leírtam, hogy miért nem értek veled egyet, te pedig semmit nem cáfoltál meg abból, amit felsoroltam. ezt a segédletet pedig ismerem, a 401-es hsz-emben linkeltem be egy régebbi változatát, de te nyilván el sem olvastad, mit írtam, vagy csak nem tudod értelmezni. bár inkább ne is fáradj vele, vannak emberek, akikkel alapból nem értek szót, de ugye ilyen mindenkivel előfordul.
Előzmény:
Erzsébeti Creative Commons License 2006-11-14 21:31:16 408

Na most mit is csináljak veled?:)

 

Jól elküldtél a pícsbe, de még jó lovag módjára úgy, hogy a beolvasásod után még ki is jelented, hogy punk-tum nem vagy hajlandó többet foglalkozni velem...

Nem szoktál túl sűrűn járni a poli dilin?:)

Eressz le, ne szívd fel magad... Nincs miért... Ez csak egy fórum!

 

A szakmaiságodhoz sajnos nem tudok hozzászólni, mivel az nem volt. Kizárólag köpködés, és kioktatás volt a hozzászólásod, és ezzel még vitatkozni sem lehet. Nem engem égettél vele.

 

Egyébként meg én nem bútorokat gyártok meg hasonlók...

Én végzett asztalos vagyok (nem tegnap...), és egy faipari céget vezetek immár 14-15 éve. Nyílván ez a referencia neked ahhoz kevés, hogy érdemben meg tudjak szólalni itt, de hát mit csináljak, én nem csak az albérletekben törtem eddig a fejem, hogy milyen is egy konyhabútor:)

Bocsi, de ezt a poént nem hagyhattam ki:)

Gratulálok a konyhaprojektedhez, nyílván olyan konyhát hoztál össze amilyen neked pont jó.

 

 

Ne most mint látod beteszek egy kis segédletet. Remélem nem küldesz el megint...:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyílván nem akarsz keresgélni ezért beteszem neked a hivatkozási alapokat:

 

MSZ 8420--1988

MSZ 8421--1988

MSZ 8422--1988

MSZ 8423--1988

 

Szal... bocsi, hogy ha felborítottam a világodat. De nem én vagyok az ördög:)))

 

 

Erzsébeti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!