Na most mit is csináljak veled?:)
Jól elküldtél a pícsbe, de még jó lovag módjára úgy, hogy a beolvasásod után még ki is jelented, hogy punk-tum nem vagy hajlandó többet foglalkozni velem...
Nem szoktál túl sűrűn járni a poli dilin?:)
Eressz le, ne szívd fel magad... Nincs miért... Ez csak egy fórum!
A szakmaiságodhoz sajnos nem tudok hozzászólni, mivel az nem volt. Kizárólag köpködés, és kioktatás volt a hozzászólásod, és ezzel még vitatkozni sem lehet. Nem engem égettél vele.
Egyébként meg én nem bútorokat gyártok meg hasonlók...
Én végzett asztalos vagyok (nem tegnap...), és egy faipari céget vezetek immár 14-15 éve. Nyílván ez a referencia neked ahhoz kevés, hogy érdemben meg tudjak szólalni itt, de hát mit csináljak, én nem csak az albérletekben törtem eddig a fejem, hogy milyen is egy konyhabútor:)
Bocsi, de ezt a poént nem hagyhattam ki:)
Gratulálok a konyhaprojektedhez, nyílván olyan konyhát hoztál össze amilyen neked pont jó.
Ne most mint látod beteszek egy kis segédletet. Remélem nem küldesz el megint...:)




Nyílván nem akarsz keresgélni ezért beteszem neked a hivatkozási alapokat:
MSZ 8420--1988
MSZ 8421--1988
MSZ 8422--1988
MSZ 8423--1988
Szal... bocsi, hogy ha felborítottam a világodat. De nem én vagyok az ördög:)))
Erzsébeti |