Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-11-14 15:31:18 102
Köszi szépen, megnézem, hátha. Egy géppel együtt vettem, s reméltem, hogy az obi jó. Ami igaz is, de nem ártana kicsit rendbetenni a belsejét, mert így nagyon megizmosodnak az ujjaim!
Előzmény:
sefotos Creative Commons License 2006-11-14 15:19:16 101

Szevasz, Gyuri!

 

Mivel ez a Helios 44-2 alapja, lehetne esetleg a Helios 44-2 szétszedése logikája szerint próbálkozni (én nem próbáltam, mostanában távmérős Jupitereket bontok kicsit szét, csak a foglalatot az optikai blokktól választom külön, az elég a karbantartáshoz és jusztirozáshoz, a blendéig nem mászok bele).

 

http://www.photohistory.ru/35mm-NormalLens.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!