Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-11-14 13:52:19 401
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=53656332&t=9069214

ebben nem emlékszem, hogy konkrétan pultmagasság van-e, de az egyes tevékenységek (minimális) térszükséglete benne van, talán ez is hasznos lehet. Egyébként, ha nem juttok dűlőre, még mindig megkérdezhettek egy tapasztalt lakberendezőt, a tanácsadás nem drága, és sokuknak remek ötletei vannak.
Előzmény:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-11-14 13:48:12 400
a neten is van ilyen segédlet, hogy mi mekkora legyen, és ez hogyan dönthető el, de itt a topikban is volt az elején (biztos többször is):

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=31811579&t=9098054

Mi annak idején dobozokkal kimodelleztük, hogy mi lenne a jó :-)

Én 182 körül vagyok, a férjem úgy 187 lehet, és 95-ös a pultom, főzéshez, előkészítéshez nálunk ez tökéletes, viszont a szokásosnál mélyebb a mosogatótálcám, és gyúrni az asztalon gyúrok, ami nálunk 76-ra lett csináltatva. Ezért is szokták javasolni, hogy különféle pultméreteket kombináljunk, de sztem az randa, meg nálunk nem is lett volna megoldható. Ha nálatok is ez van, ahhoz igazodjon a pultmagasság, aki (többet) használja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!