Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-11-14 01:29:38 59
Működik az itteni mailcímed?
A hozzászólás:
crowkins Creative Commons License 2006-11-13 21:28:54 58

Még egy közös vonás!:) Én is basszusgitáros vagyok(meg néha gitáros:)), bár nekem nem hivatásom a zene csak hobbi, amatőr szinten csinálom. Meg persze életérzés is!

Főleg bluesokat jáccom, meg blues-rock-os témákat, sémákat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!