|
|
|
|
 |
stewes
2006-11-13 21:20:04
|
5
|
| Az nem sok! Tanulj, talán mást is meg fogsz érteni! (Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni. Egyetértesz? :-) ) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-11-13 19:06:37
|
4
|
stewes: egyet értek! |
|
Előzmény:
 |
stewes
2006-11-13 16:39:13
|
1
|
Csak egy apró kis kérdés erejéig pofátlankodok ide be (nyomdai fotósként)
Mit értesz színhelyességen? A fényképezett dolog eredeti színeinek az adott technológia korlátain belüli minél pontosabb megtartását vagy az érzethelyeségre törekszel inkább. Általában az utóbbi a kívánatos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|