|
|
|
|
 |
Fido Dido
2006-11-13 14:24:09
|
15
|
Még valami: az olcsó greslapokat még 20 forintos ütvefúróval sem szabad fúrni, mert nagyon könnyen törnek! |
|
 |
Fido Dido
2006-11-13 14:22:18
|
14
|
| Létezik olyan, hogy csempefúró! Befogod a gépbe, és sima fúrás funkcióval kifúrod a lukat. Ennyi. |
|
 |
Vektor007
2006-11-13 14:14:45
|
13
|
Hi!
Na éppen erre jók az áruházi 2500 Ft-s barkács-ütvefúrógépek.
Szal. Vegyél jobb minőségű hagyományos befogású vidiabetétes fúrószárat.
(Bosch DeWalt stb.)
Ezek a gépek nem tudnak ütni, gyakorlatilag csak rezegnek.
8-as méretig símán furhatod a lyukat, persze nem kel állat módon nyomni.
Remélhetőleg "telibe" vannak a lapok rgasztva.
Én már sokat fúrtam így, egészen a széléhez közel is lehet fúrni, a sarokhoz
közeli lyukaknál viszont könnyen törnek.
A Hilti pneumatikus ütőereje ilyen feladara nem alkalmas.
Üdv.: Veki |
|
A hozzászólás:
 |
jmano
2006-11-13 14:02:11
|
12
|
Sziasztok,
gondban vagyok, most újítottuk fel a lakást, a konyhafalra egy járólapot vettünk, mert olyan szép. Viszont olyan kőkemény is, hogy a kölcsönzött HILTI is 20 perc megfeszített melóval volt csak képes egy lyukat fúrni rá. Ütvefúróval menne pillanat alatt, de akkor a csempének is annyi.
Mi a ... csudát lehet tenni? Még vagy 20 lyuk kéne a polcok konzolainak, meg a szagelszívó tartócsavarjainak. Sima 3000 ft-os gresslap, szóval semmi extra.. Segíjjetek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|