Keresés

Részletes keresés

Fido Dido Creative Commons License 2006-11-13 14:24:09 15

Még valami: az olcsó greslapokat még 20 forintos ütvefúróval sem szabad fúrni, mert nagyon könnyen törnek!

Fido Dido Creative Commons License 2006-11-13 14:22:18 14
Létezik olyan, hogy csempefúró! Befogod a gépbe, és sima fúrás funkcióval kifúrod a lukat. Ennyi.
Vektor007 Creative Commons License 2006-11-13 14:14:45 13

Hi!

Na éppen erre jók az áruházi 2500 Ft-s barkács-ütvefúrógépek.

Szal. Vegyél jobb minőségű hagyományos befogású vidiabetétes fúrószárat.

(Bosch DeWalt stb.)

Ezek a gépek nem tudnak ütni, gyakorlatilag csak rezegnek.

8-as méretig símán furhatod a lyukat, persze nem kel állat módon nyomni.

Remélhetőleg "telibe" vannak a lapok rgasztva.

Én már sokat fúrtam így, egészen a széléhez közel is lehet fúrni, a sarokhoz

közeli lyukaknál viszont könnyen törnek.

A Hilti pneumatikus ütőereje ilyen feladara nem alkalmas.

Üdv.: Veki

A hozzászólás:
jmano Creative Commons License 2006-11-13 14:02:11 12
Sziasztok,

gondban vagyok, most újítottuk fel a lakást, a konyhafalra egy járólapot vettünk, mert olyan szép.
Viszont olyan kőkemény is, hogy a kölcsönzött HILTI is 20 perc megfeszített melóval volt csak képes egy lyukat fúrni rá.
Ütvefúróval menne pillanat alatt, de akkor a csempének is annyi.

Mi a ... csudát lehet tenni? Még vagy 20 lyuk kéne a polcok konzolainak, meg a szagelszívó tartócsavarjainak. Sima 3000 ft-os gresslap, szóval semmi extra..
Segíjjetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!