|
|
 |
benőbéka
2006-11-13 20:16:45
|
596
|
Szia :)
Pocok azóta is néha brekeg, de ritkábban. Kicseréltem a forgácsot csutkaalomra, mindig van előtte víz (most már rájött, hogy inkább inni kell belőle, mint kiborogatni :P), a száraztápot szétszórom a ketrecben, nehogy hirtelen benyomja az egész adagot, mert volt, hogy attól köhögött...
Folyamatosan figyelem, ha még 1-2 napig nem múlik el, megyünk orvoshoz. Kaptam "sünspecialista" címet, de remélem, csak az illóolajok birizgálták a nyálkahártyát, és ha az megnyugszik, akkor nem lesz semmi gond.
Amúgy aranyos, egyre bizalmasabb, már meg merem simogatni anélkül, hogy minden pillanatban azt várnám, mikor harapja le az ujjamat :))) Lelkesen szimatol a ketrecbe kapaszkodva, ha kimegyek a konyhába, kiveszi a falatot a kezemből - szóval alakul :) Ha nem is lesz ölbesün, de kezelhető lesz még erre a pár hónapra. |
|
A hozzászólás:
 |
kkkk04
2006-11-13 13:32:41
|
595
|
Mi újság a sünikével? Beszéltem egy nagyon kedves barátommal, aki állatorvos mellett segédkezik és az a javvalata, hogy el kellene vinni orvoshoz. Lehet, hogy tüdőgyuszija van és gyógyszeresen lehet kezelni.
Remélem már meg is gyógyult. |
|
Előzmény:
 |
benőbéka
2006-11-06 20:18:20
|
594
|
Szia,
Ha átnézel az Állatorvosnál... topikba, láthatod, hogy Pocokkal is van probléma - szabályosan brekeg! És sajnos egyre gyakrabban, úgyhogy alom lecserél, aztán vár, és reméli, hogy megjavul... Különben állatorvos, de remélem, csak a forgács a ludas! Eddig nem találtam csutkaalmot, holnap megnézem több másik helyen is, valahol csak árulják ebben a kisvárosban is.
Amúgy jól elvan, eszik és áskálódik rendületlenül, és már csak ritkán akarja leharapni az ujjamat :)
Ez a táp jól hangzik, próbálok szerezni neki - változatosságképpen a macskakaja mellé :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|