Keresés

Részletes keresés

benőbéka Creative Commons License 2006-11-13 20:16:45 596

Szia :)

 

Pocok azóta is néha brekeg, de ritkábban. Kicseréltem a forgácsot csutkaalomra, mindig van előtte víz (most már rájött, hogy inkább inni kell belőle, mint kiborogatni :P), a száraztápot szétszórom a ketrecben, nehogy hirtelen benyomja az egész adagot, mert volt, hogy attól köhögött...

Folyamatosan figyelem, ha még 1-2 napig nem múlik el, megyünk orvoshoz. Kaptam "sünspecialista" címet, de remélem, csak az illóolajok birizgálták a nyálkahártyát, és ha az megnyugszik, akkor nem lesz semmi gond.

 

Amúgy aranyos, egyre bizalmasabb, már meg merem simogatni anélkül, hogy minden pillanatban azt várnám, mikor harapja le az ujjamat :))) Lelkesen szimatol a ketrecbe kapaszkodva, ha kimegyek a konyhába, kiveszi a falatot  a kezemből - szóval alakul :) Ha nem is lesz ölbesün, de kezelhető lesz még erre a pár hónapra.

A hozzászólás:
kkkk04 Creative Commons License 2006-11-13 13:32:41 595

Mi újság a sünikével? Beszéltem egy nagyon kedves barátommal, aki állatorvos mellett segédkezik és az a javvalata, hogy el kellene vinni orvoshoz. Lehet, hogy tüdőgyuszija van és gyógyszeresen lehet kezelni.

Remélem már meg is gyógyult.

Előzmény:
benőbéka Creative Commons License 2006-11-06 20:18:20 594
Szia,

Ha átnézel az Állatorvosnál... topikba, láthatod, hogy Pocokkal is van probléma - szabályosan brekeg! És sajnos egyre gyakrabban, úgyhogy alom lecserél, aztán vár, és reméli, hogy megjavul... Különben állatorvos, de remélem, csak a forgács a ludas!
Eddig nem találtam csutkaalmot, holnap megnézem több másik helyen is, valahol csak árulják ebben a kisvárosban is.

Amúgy jól elvan, eszik és áskálódik rendületlenül, és már csak ritkán akarja leharapni az ujjamat :)

Ez a táp jól hangzik, próbálok szerezni neki - változatosságképpen a macskakaja mellé :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!