Keresés

Részletes keresés

Nemhívő Creative Commons License 2006-11-11 10:55:57 78

 

 Az egyetlen igazságot úgy nevezik : dogma

 

 A szentek bővelkednek benne.

A hozzászólás:
mindenszentek Creative Commons License 2006-11-11 10:13:27 76
hát persze, annál is inkább mert az az igazság hogy nincs egyetlen igazság...ha van...az éppen rabbá tesz
Előzmény:
nazuna Creative Commons License 2006-11-11 08:49:33 75
Tán még az is lehet, hogy többminden is szabaddá tesz - kit ez, kit az.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!