Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sj Creative Commons License 2006-11-09 19:58:50 123
Már maga a látvány se tetszik, hogy forog. Olyan furcsa, mondhatni, hogy gagyi, elvégre ilyen tizenezres kitobi színvonala jut eszébe róla az embernek (közben meg közel se annyi, mert ha jóval olcsóbb lenne én táskámban is lenne egy).
Másrészt tényleg szoktam használni polárt és cokin szűrőkészletem is van, hasznos kis dolgok a félszűrők néha. Szóval ennyi pénzért már csak ne legyen kompromisszum (jajjj már megint visszamegyünk a 4L-hez, mert abban nem sok van- jó tudom nem 300)
Előzmény:
ötfelezős Creative Commons License 2006-11-09 19:38:33 122
Miért? Legalább látják a környezetedben, hogy élsz. :) De tréfát félretéve, egyes szűrők esetét kivéve mi a konkrét baj a forgással? Most nem azért, hogy lojális legyek az objektívemhez, de engem nem zavar. Fogni ott nem akarom, stb. Gyári napellenzővel használom, ami bizonyos értelemben még erősíti a dolgokat, de pont a forgással semmi bajom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!