Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-11-09 11:19:19 189
Igen, inkabb engem razott meg a dolog, mint ot. Csak meg nem csinalt ilyet. :-)
A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-11-09 09:45:20 188

Nem hangzik nagyon tragikusnak a dolog, nálunk is így köhögnek a macskák...

Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-11-08 17:27:04 187

Tegnap a fraszt hozta ram a csupasz, mert elkezdett fuldoklani vagy mi. Valoszinuleg csak felrenyelt, lelapult a foldre es probalt kohogni, de nem ment neki. Persze beleneztem a szajaba, de ezen tul nem tudtam mit kellene csinalnom, csak remegtem az idegtol. aztan abbahagyta.

Mi a fene lehetett ez? Szoval nem egy normalis kohoges volt, en meg jol megijedtem. Kb. fel perc mulva a macska mar okes volt, en meg leultem kicsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!