Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hali01 Creative Commons License 2006-11-08 22:51:26 92
Köszi!
Előzmény:
sefotos Creative Commons License 2006-11-03 19:52:09 90
Még annyit, hogy az "A" azt jelenti, hogy az obi vége cserélhető, 3 csavar tartja, elvileg EOS vagy Nikon, vagy K bajonett vég is kapható, pl. Joloséknál (www.kameps.ru) hozzá, más kérdés, hogy drágább lenne, mint az egész obi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!