|
|
|
|
 |
Gabinet
2006-11-18 21:42:13
|
192
|
| Szia titamita. Jól vagytok? Amit írsz, nem ritka, időnként itthon a többiek is bemutatják. Rád bízom, de ne szurkáltasd agyon a kopit és ne költs felesleges fontokat. Üd és puszi Nektek. |
|
 |
Atahualpha
2006-11-09 09:45:20
|
188
|
Nem hangzik nagyon tragikusnak a dolog, nálunk is így köhögnek a macskák... |
|
A hozzászólás:
 |
titamita
2006-11-08 17:27:04
|
187
|
Tegnap a fraszt hozta ram a csupasz, mert elkezdett fuldoklani vagy mi. Valoszinuleg csak felrenyelt, lelapult a foldre es probalt kohogni, de nem ment neki. Persze beleneztem a szajaba, de ezen tul nem tudtam mit kellene csinalnom, csak remegtem az idegtol. aztan abbahagyta.
Mi a fene lehetett ez? Szoval nem egy normalis kohoges volt, en meg jol megijedtem. Kb. fel perc mulva a macska mar okes volt, en meg leultem kicsit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|