Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2006-11-18 21:42:13 192
Szia titamita. Jól vagytok? Amit írsz, nem ritka, időnként itthon a többiek is bemutatják. Rád bízom, de ne szurkáltasd agyon a kopit és ne költs felesleges fontokat. Üd és puszi Nektek.
Atahualpha Creative Commons License 2006-11-09 09:45:20 188

Nem hangzik nagyon tragikusnak a dolog, nálunk is így köhögnek a macskák...

A hozzászólás:
titamita Creative Commons License 2006-11-08 17:27:04 187

Tegnap a fraszt hozta ram a csupasz, mert elkezdett fuldoklani vagy mi. Valoszinuleg csak felrenyelt, lelapult a foldre es probalt kohogni, de nem ment neki. Persze beleneztem a szajaba, de ezen tul nem tudtam mit kellene csinalnom, csak remegtem az idegtol. aztan abbahagyta.

Mi a fene lehetett ez? Szoval nem egy normalis kohoges volt, en meg jol megijedtem. Kb. fel perc mulva a macska mar okes volt, en meg leultem kicsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!