Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ötfelezős Creative Commons License 2006-11-05 21:40:55 117

Egy teszt azért csak egy teszt, és semmi más. Vagy jelent valamit, vagy nem. De a photozone szerint, míg a DO-s verziót le kell rekeszelni F8-ra, a DO nélkülit nem.

Sajnos, más olyan tesztet nem is találok, ami a kettőt hasonlítja össze.

Előzmény:
Sj Creative Commons License 2006-11-05 18:06:44 116
Nem, fekvőről állóra van vágva. Obit forgatni nem volt időm.
BBéci: már csak egy usas ismerős kell :) .
Szatelit: miért váltál meg ilyen gyorsan a 70-300 IS-től? A do jóval drágább, gondolom nem csak a méret motivált! Ez a 8-as rekesz amiről beszétem, így a kis mélységélességet és az IS nyereség nagy részét is elbukja az ember a 4-hez képest!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!