|
|
|
|
 |
Evicke
2006-11-05 20:44:36
|
977
|
| :-DD na ezt meg is mondom a Zembernek. |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2006-11-05 20:29:57
|
976
|
kutya lenne?
nalunk vagodeszkastol es melyhutostol egyutt lopnak el:) |
|
Előzmény:
 |
Evicke
2006-11-05 20:14:46
|
975
|
erről jut eszembe: tegnapelőtt vettünk sok húsfélét, többek között DuciJucinak is. tele volt a konyhaasztal velük, daraboltuk, készítettük elő fagyasztásra stb. macska persze szagot fogott, de a székről sasolt csak. mondtam is a Zembernek, ugye milyen okos, jólnevelt cicánk van? (az előző macskám már régen benne lett volna a zacskókban, a szemünk láttára) erre nem átallotta azt válaszolni, hogy persze, de ha otthagynánk, azonnal belemászna. ha otthagynánk és ennek ellenére nem mászna bele, akkor kutya lenne.
ezt a sértést, mi? :-) vagy esetleg mégis igaza volt...? :-))
(legközelebb csinálok fényképet is!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|