Keresés

Részletes keresés

Evicke Creative Commons License 2006-11-05 20:14:46 975

erről jut eszembe: tegnapelőtt vettünk sok húsfélét, többek között DuciJucinak is. tele volt a konyhaasztal velük, daraboltuk, készítettük elő fagyasztásra stb. macska persze szagot fogott, de a székről sasolt csak. mondtam is a Zembernek, ugye milyen okos, jólnevelt cicánk van? (az előző macskám már régen benne lett volna a zacskókban, a szemünk láttára) erre nem átallotta azt válaszolni, hogy persze, de ha otthagynánk, azonnal belemászna. ha otthagynánk és ennek ellenére nem mászna bele, akkor kutya lenne.

ezt a sértést, mi? :-) vagy esetleg mégis igaza volt...? :-))

 

(legközelebb csinálok fényképet is!)

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2006-11-05 19:51:44 974
De azért ezt a bamba hoszúfülűek most épp nem látnak, ugye?
Előzmény:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-11-05 19:11:24 973
ujabb feladatom van. nekem kell ellenoriznem hogy eheto-e a bamba hosszufuluek vacsoraja!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!