Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sj Creative Commons License 2006-11-05 15:37:03 108
Ha csak ez számít tényleg ne habozz!
Előzmény:
BBéci Creative Commons License 2006-11-05 15:31:21 107
 A 4L IS biztosan k.va jó, de drága és még mindig nincs 300 mm fókusztáv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!