Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BBéci Creative Commons License 2006-11-05 15:29:33 106

 A 75-300 IS egyértelműen sokkal gyengébb, már-már gagyi a 70-300-hoz képest. A DO verzió sem annyira jó, viszont a duplájába kerül.

A neten fellelhető képek alapján állítom, az én szemem alig látja jobbnak a 70-200L minőségét. A tesztek mérési eredményei is ezt igazolják.

Előzmény:
longue Creative Commons License 2006-11-05 15:13:24 102
Na már el is felejtettem, de az volt. Az f4L is van IS-ben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!