|
|
|
|
 |
Vjacheslav
2007-04-11 10:29:58
|
169
|
| Volt egy mázlista srác, valami újgazdag családból, aki fogadott az apjával 2:0-nál, hogy a MU jut tovább. A tét a BL döntő volt, a srác tétjére nem emlékszem, de a lényeg, hogy volt olyan mázlista, hogy élőben látta MU-Bayern 99-es döntőt, amire gondolom mindenki emlékszik... |
|
 |
Feyd-Rautha
2006-11-04 13:04:53
|
161
|
| Az jó kis meccs volt. Az a Manchester nagyon tudott küzdeni ---> BL-döntő. |
|
A hozzászólás:
 |
S T R O N G
2006-11-04 10:01:34
|
158
|
Man. Utd. - Juve
Az elejen Inzaghi ketszer is betalalt, de a vegen gyozott az igazsag , es a United. Nagyon nagy mecs volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|