Keresés

Részletes keresés

Xlen Creative Commons License 2006-11-04 01:53:41 13
meg kosúttéri szabadtéren vizelők, ahogyan Gerő András történész úr mondta a Friderikusz műsorban.
A hozzászólás:
spooler Creative Commons License 2006-11-04 01:51:00 12
Ezekszerint a Fideszesek haléktalan sátorozók, és light nácik?
Mert ők akarják még tovább folytatni az osztályharcot, még tovább váltani a rendszert...
Előzmény:
Rendszergyártás Creative Commons License 2006-11-03 23:43:38 9
A fideszesek nem egybitesek, csak van egy álmuk a rendszerváltás. Na nem az ami most van. Olyan igazi. És nem tántorítanak tőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!