|
|
|
|
 |
Xlen
2006-11-04 01:53:41
|
13
|
| meg kosúttéri szabadtéren vizelők, ahogyan Gerő András történész úr mondta a Friderikusz műsorban. |
|
A hozzászólás:
 |
spooler
2006-11-04 01:51:00
|
12
|
Ezekszerint a Fideszesek haléktalan sátorozók, és light nácik? Mert ők akarják még tovább folytatni az osztályharcot, még tovább váltani a rendszert... |
|
Előzmény:
 |
Rendszergyártás
2006-11-03 23:43:38
|
9
|
| A fideszesek nem egybitesek, csak van egy álmuk a rendszerváltás. Na nem az ami most van. Olyan igazi. És nem tántorítanak tőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|