Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ötfelezős Creative Commons License 2006-11-03 20:17:39 91

Lágy. Ha képeket nézel végig, és mondjuk 15 volt előtte, ami 200 vagy alattival készült, akkor a 300-as gyútávval készültet látva a del irányába moccan a kezed. Kérdés, ez mennyiben tartozik a gyártási hiba alá.

Előzmény:
BBéci Creative Commons License 2006-11-03 12:25:30 90

 Valamelyik ausztriai cégtől fogom megrendelni bécsi átvétellel. Egy kirándulással egybekötött utazást tervezek, így az útiköltség nem az obit drágítja. Kipróbálni csak akkor tudom, ha több is lesz belőle raktáron, ami egyáltalán nem biztos.

Mi a baja 300-on?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!