Keresés

Részletes keresés

vargaav Creative Commons License 2006-11-18 11:50:18 597

Szia, Jingo!

 

Meg tudnád mondani a II. kerületben pontosan hol van az a süneledel-bolt? Szegediként kissé nehéz lenne a II. ker összes állatboltját föltérképezni...előre is köszi.

Vanda

A hozzászólás:
jingo Creative Commons License 2006-11-03 16:54:43 590
Nálunk nem vált be a forgács alomként.Pepe kukoricacsutkaalomra jó minőségű szénát teszünk bőven,abba el is tud vackolódni,ha akar.
A Vitakraft cég gyárt száraz süntápot(müzli),azt tesszük a macskakajára.
A II.kerületben van egy állatbolt,ott szoktuk venni.1000 ft egy elég nagy doboz,és nagyon jó minőségű,bevált.Napi 1 kanálnyi kell a kajához,de nagyon részletes(igaz,német nyelvű)használati utasítás van hozzá.
Előzmény:
benőbéka Creative Commons License 2006-10-22 22:16:02 584

Íme pár tegnapi sünkép. Egyelőre Pocok néven fut a jószág, aki nagyon félénk, de azért néha elődugja az ormányát egy kis szimatolásra, és rendesen eszik.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!