Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
longue Creative Commons License 2006-11-02 17:14:12 89
200 fölött egész biztosan. :D
Előzmény:
ötfelezős Creative Commons License 2006-11-02 10:43:02 88

Hát, a sorozatszám szerint az enyém is a hibásak közé tartozik, viszem is vissza nemsokára, mert eddig elég sűrűn használtam. A 300-as végét azért én inkább csak úgy könyvelem el, február óta elég sok képet lővén vele, hogy szükséghelyzeti objektív. Kérdés, hogy ez a szervízben járás után mennyire változik. Inkább tégy próbát, akár több példányt is megnézve.

Az IS az finom dolog. Bár nemrégen olvastam, hogy az IS nem az alapfelépítést jelenti, hanem plusz lencsetagokat, amik emiatt rontják a képet. Ha így nézzük, érdekes lenne ez az objektív IS nélkül. :) Lehet, hogy bizonyos helyzetekben még a 70-200/4L-t is ütné?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!