|
|
|
|
 |
konyev
2006-11-02 14:28:48
|
65
|
Ja. Ezt magyarázd meg annak a rendőrnek akit az MTV-nél vertek laposra a tisztelt forradalmár urak. :-// |
|
 |
Filburt
2006-11-02 14:23:05
|
64
|
Elmondom, mi a baj. Az, hogy amit ma Mo-n "jobboldalnak" meg "baloldalnak" neveznek, az kurvára nem az, csak így maradtak a dolgok.
Olyat azért nem nagyon látni a világban, amikor az un. "jobboldal" szimpatizánsai randalíroznak és gyújtogatnak, a "baloldaliak" meg otthon ülnek és rendet akarnak. (Azzal a kamuval ne gyere, hogy a Kossuth tér tele volt meghasonlott balosokkal, stb., mert erre semmi bizonyítékod nincs.) |
|
A hozzászólás:
 |
Egy értelmiségi
2006-11-02 14:17:16
|
62
|
Miért kell Orbánt párhuzamba állítani Gyurcsánnyal?
Nem Orbán miatt tart itt az ország. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|