Keresés

Részletes keresés

konyev Creative Commons License 2006-11-02 14:28:48 65

Ja. Ezt magyarázd meg annak a rendőrnek akit az MTV-nél vertek laposra a tisztelt forradalmár urak. :-//

Filburt Creative Commons License 2006-11-02 14:23:05 64
Elmondom, mi a baj. Az, hogy amit ma Mo-n "jobboldalnak" meg "baloldalnak" neveznek, az kurvára nem az, csak így maradtak a dolgok.

Olyat azért nem nagyon látni a világban, amikor az un. "jobboldal" szimpatizánsai randalíroznak és gyújtogatnak, a "baloldaliak" meg otthon ülnek és rendet akarnak. (Azzal a kamuval ne gyere, hogy a Kossuth tér tele volt meghasonlott balosokkal, stb., mert erre semmi bizonyítékod nincs.)
A hozzászólás:
Egy értelmiségi Creative Commons License 2006-11-02 14:17:16 62

Miért kell Orbánt párhuzamba állítani Gyurcsánnyal?

 

Nem Orbán miatt tart itt az ország.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!