|
|
|
|
 |
Tima2
2006-11-02 13:14:27
|
842
|
És az előző borz, Düdü? Ő mennyi idős korától volt veletek, milyen volt?
Nincs esetleg olyan fotód, ahol az összes állat együtt van? Mármint a róka, borzok, mosómedve. |
|
A hozzászólás:
 |
borzsarkany
2006-11-02 12:52:19
|
841
|
Igazából nmetom, mennyit változik. Szelíd marad, az biztos, de hogy séta?, majd kiderül. Én úgy képzelem, hogy ő megy, amerre akar, és elvárja, hogy menjünk vele.
Igazából tudtom szerint, így még senki nme foglalkozott borzzal.
Jövőre lesz ivarérett, és ugyanúgy alvóvemhesek, mint a nyest, tehát elméletileg vmikor kora ősszel. De a családjától már tél végén elszakad, mielőtt az anyjának újra gyermekei lesznek. |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2006-11-02 12:39:48
|
840
|
| És ivaréretten ez mennyit fog változni? A borz mikor lesz ivarérett? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|