Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2006-11-02 13:14:27 842

És az előző borz, Düdü? Ő mennyi idős korától volt veletek, milyen volt?

Nincs esetleg olyan fotód, ahol az összes állat együtt van? Mármint a róka, borzok, mosómedve.

A hozzászólás:
borzsarkany Creative Commons License 2006-11-02 12:52:19 841

Igazából nmetom, mennyit változik. Szelíd  marad, az biztos, de hogy séta?, majd kiderül. Én úgy képzelem, hogy ő megy, amerre akar, és elvárja, hogy menjünk vele.

Igazából tudtom szerint, így még senki nme foglalkozott borzzal.

 

Jövőre lesz ivarérett, és ugyanúgy alvóvemhesek, mint a nyest, tehát elméletileg vmikor kora ősszel. De a családjától már tél végén elszakad, mielőtt az anyjának újra gyermekei lesznek.

Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2006-11-02 12:39:48 840
És ivaréretten ez mennyit fog változni? A borz mikor lesz ivarérett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!