Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2006-11-02 12:39:48 840
És ivaréretten ez mennyit fog változni? A borz mikor lesz ivarérett?
A hozzászólás:
borzsarkany Creative Commons License 2006-11-02 12:20:14 839

Boris póráz nélkül sétál, eszébe se jut elmenni, jön, ha hívom- kivéve, ha vmi finom falatot talált, amit gyorsan meg kell enni, most éppen ez a szőlő. Ilyenkor addig kell rá várni, amíg megeszi, aztán rögtön jön.

 

Hámo egyszer próbáltam rajta, de azokat a bakugrásokat-)))

Mondjuk, felesleges is, mert úgysem lehe visszatartani, ha ő másfele akar menni, mert 1 kis tank.

 

Ő kb. 3 hónaposan került hozzám ,de már 1 hónapos kora óta emberek nevelték, mert a mamája az árvíz alatt vízbefulladt. Ezért neki az emberek a családja, és mivel hamar találkozott a kutyákkal, a kutyák is.

Ezért is lehet vele könnyedén sétálni még, mert a borz ilyenkor még a mamájával és a testvéreivel van.

Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2006-11-02 11:55:06 836

Boriska hogy is került hozzád? És mennyi idős kora ota van veletek?

 

Ha kirándultok, akkor poráz nélkül sétál mellettetek, meg futkorászik? Vagy ez hogy van? Mert gondolom nem is kedvelné a porazt, meg furan is allna rajta... ((((=

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!