|
|
|
|
 |
koppány!!!
2006-11-02 12:55:35
|
58
|
koronázás nem lett volna! Tiszta átlátható közélet igen!rendszerváltást akartunk nem a régi mocskos világ embereit nézegetni ,hogy vernek át bennünket továbbra is!
|
|
A hozzászólás:
 |
töltöttzokni
2006-11-02 12:10:32
|
57
|
... és akkor már a koronázáson is túl lennénk!
... és akkor nem lenne Gyurcsány és baloldal? csak nem gondolod :-DDD |
|
Előzmény:
 |
koppány!!!
2006-11-02 11:44:21
|
53
|
| 89 ben az volt a baj ,hogy az mszp-t nem tiltották el a politikától 80 -évre! a demokrácia mögé bújva milliárdosok lettek a bünözők utódai!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|