Keresés

Részletes keresés

koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 12:55:35 58
koronázás nem lett volna! Tiszta átlátható közélet igen!rendszerváltást akartunk
nem a régi mocskos világ embereit nézegetni ,hogy vernek át bennünket továbbra is!

A hozzászólás:
töltöttzokni Creative Commons License 2006-11-02 12:10:32 57

... és akkor már a koronázáson is túl lennénk!

... és akkor nem lenne Gyurcsány és baloldal? csak nem gondolod :-DDD

Előzmény:
koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 11:44:21 53
89 ben az volt a baj ,hogy az mszp-t nem tiltották el a politikától 80 -évre! a demokrácia mögé bújva milliárdosok lettek a bünözők utódai!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!