Keresés

Részletes keresés

töltöttzokni Creative Commons License 2006-11-02 12:10:32 57

... és akkor már a koronázáson is túl lennénk!

... és akkor nem lenne Gyurcsány és baloldal? csak nem gondolod :-DDD

A hozzászólás:
koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 11:44:21 53
89 ben az volt a baj ,hogy az mszp-t nem tiltották el a politikától 80 -évre! a demokrácia mögé bújva milliárdosok lettek a bünözők utódai!!
Előzmény:
töltöttzokni Creative Commons License 2006-11-02 11:09:33 44

98-ban kezdődöt ez az idióta kétfelé húzás. Orbánék akkor pörgették be úgy a híveiket, hogy még az iskolákban is ment a térítés. Akkor győztek, éppen hogy. A kisgazdákkal semmiképpen sem, vagy mégis? hazugsággal.

 

Ha eltűnne Orbán és Gyurcsány, a buli akkor is folytatódna, mert az ország egyik felének szüksége van egy vezérre, akit imádhat, aki gondolkodik helyettük és megmondja, hogy merre van az előre, hány gyereket szüljenek, hány szobájuk és hány kerekük legyen.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!