Keresés

Részletes keresés

koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 11:46:46 54
azért ne vedd egy kalap alá mert
:gyurcsány a kisz ben vezetősködött amig Orbánt ütötték a régi zsaruk
és azért mert
az ő 4 éve nem taszított bennünket az utolsó helyre
A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2006-11-02 11:38:11 51

Oszt miért ne???

 

Egyforma barom mind a kettő.... csak az egyik tarka, a másik meg fekete......

Előzmény:
koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 11:36:46 50
ne vedd egy kalapalá a 2-őt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!