Keresés

Részletes keresés

orpheline Creative Commons License 2006-11-02 11:38:11 51

Oszt miért ne???

 

Egyforma barom mind a kettő.... csak az egyik tarka, a másik meg fekete......

A hozzászólás:
koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 11:36:46 50
ne vedd egy kalapalá a 2-őt
Előzmény:
orpheline Creative Commons License 2006-11-02 11:31:28 48

Ha eltűnne a fleto+a viktor...:o)

 

Sebaj, ott van még a Jáksó+a Győzike..... színvonalban ugyanaz....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!