|
|
|
|
 |
Bekö Tóni
2006-11-02 12:10:14
|
56
|
A világ politikája tele van hazugsággal, mér Mo.lenne kivétel. A probléma az, hogy
Gyurcsányé kiderült és ez egy jó nagy ütési felületet adott a fidesznek. Ne, hogy
azt hidd,hogy ilyen "öszödi beszédek" a fideszben níncsenek.Csak az övéké nem
derült ki.
Tudom,hogy nem releváns, de a svéd polgári kormány is hazugsággal kezdte meg
a müködését. És hallottál valamit? Mindenki szarik bele. Ott az ellenzék vezére nem
megy az utcára szájat tépni, nem gyülölködnek.4 évig ez van, kész.
Itthon még a parlamentben is dedós szintü gyülölködés folyik. A politikusok sokszor
belsö indulatból szidják a másikat, pedig a politikához nem érzelem hanem ész kell.
Ez a pitináner kisstilüség a káoszhoz vezet.
|
|
A hozzászólás:
 |
smafu
2006-11-02 10:36:23
|
42
|
Úgy őszintén.. Amikor egy miniszterelnök bevallja, hogy másfél éven keresztül hazudott, és négy évig nem csinált semmit, majd ezt erényként aposztrofálja, és azt be is nyalja hinni akaró tábora, akkor mi a szar az a pont ezek után, amit ne engedhetne meg magának akárki ebben a "kurvaország"-ban !? |
|
Előzmény:
 |
Bekö Tóni
2006-11-02 09:58:47
|
37
|
Vezetőktől független az ellentét. Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség. Politikai játszma.
Ha ez igy van akkor azért veszélyes, mert a vezetök nem fogják tudni,hogy mikor
hibáznak és elfogják hinni magukról, hogy csalhatatlanok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|