Keresés

Részletes keresés

Bekö Tóni Creative Commons License 2006-11-02 12:10:14 56

A világ politikája tele van hazugsággal, mér Mo.lenne kivétel. A probléma az, hogy

Gyurcsányé kiderült és ez egy jó nagy ütési felületet adott a fidesznek. Ne, hogy

azt hidd,hogy ilyen "öszödi beszédek" a fideszben níncsenek.Csak az övéké nem

derült ki.

Tudom,hogy nem releváns, de a svéd polgári kormány is hazugsággal kezdte meg

a müködését. És hallottál valamit? Mindenki szarik bele. Ott az ellenzék vezére nem

megy az utcára szájat tépni, nem gyülölködnek.4 évig ez van, kész.

Itthon még a parlamentben is dedós szintü  gyülölködés folyik. A politikusok sokszor

belsö indulatból szidják a másikat, pedig a politikához nem érzelem hanem ész kell.

Ez a pitináner kisstilüség a káoszhoz vezet.

 

 

koppány!!! Creative Commons License 2006-11-02 11:51:46 55
így van!!!!!!!
A hozzászólás:
smafu Creative Commons License 2006-11-02 10:36:23 42
Úgy őszintén..
Amikor egy miniszterelnök bevallja, hogy másfél éven keresztül hazudott, és négy évig nem csinált semmit, majd ezt erényként aposztrofálja, és azt be is nyalja hinni akaró tábora, akkor mi a szar az a pont ezek után, amit ne engedhetne meg magának akárki ebben a "kurvaország"-ban !?
Előzmény:
Bekö Tóni Creative Commons License 2006-11-02 09:58:47 37

Vezetőktől független az ellentét.
Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség.
Politikai játszma.

 

Ha ez igy van akkor azért veszélyes, mert a vezetök nem fogják tudni,hogy mikor

hibáznak és elfogják hinni magukról, hogy csalhatatlanok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!