Igen, Borika mostmár felnőtt téli versenysúlyánál van, ami szerintem kb 12kg- igazi sózsák.-)
Azért tacskó a haverja, mert a Torzsi még nála is fiatalabb, és 1. perctől kezdve együtt jártak kirándulni, és együtt jobban tudnak játszani, mint a macskákkal.
MIkor először összeersztettem ,kicsit féltem, hogy mi lesz, mert a Boris előtte a vizslával játszott sokat, de vele elég durván, harapta állandóan a lábát, hogy fusson előtte, és ő kergethesse (mondjuk, a hülye vizsla ezt is élvezt-)), és a kistacskó érzékeny bőre. De nem, olyan finoman játszott vele, nme harapta...
Még most sem, hanem amikor ő akar győzni, csak nagy testével ráfexik a kiskutyára....
Szerintem felnőtt korukbna is barátok maradnak, ezt csak abból gondolom, hogy az 1. borzom, Düdü, még 10 évesen is szeretett kutyákkal játszani.
Szelíd borzot nme érdemes elengedni, mert nem úgy viselkedik, mint egy vadállat.
Talál magának ételt, Boris is mindig gyüjtöget vmit a kirándulásokon, de az emberektől nme fél, ha nme is megy oda hozzájuk,akkor is megáll 2 lépésre, és néz, és ha vmi finom falat van a kézbne, esetleg mellette a zsatyorban, azt megpróbálja megszerezni, és ezt nme biztos, hogy mindenki tolerálná.
MOst meg még egyéblént is fiatal, és hiányozna neki a családja, aki mi vagyunk+a kutyák.
És mivel ő kutyákkal nőtt fel, és velük kirándult, ezért az idegen kutyákkal sem vadállatként viselkedik, kicsit tart, de kiváncsi is, és ez pedig rá nézve, nme biztos, hogy egészséges.
Az autók hangja az egyedüli, amitől annyira fél, mint 1 vad borz. |