Keresés

Részletes keresés

smafu Creative Commons License 2006-11-02 10:36:23 42
Úgy őszintén..
Amikor egy miniszterelnök bevallja, hogy másfél éven keresztül hazudott, és négy évig nem csinált semmit, majd ezt erényként aposztrofálja, és azt be is nyalja hinni akaró tábora, akkor mi a szar az a pont ezek után, amit ne engedhetne meg magának akárki ebben a "kurvaország"-ban !?
A hozzászólás:
Bekö Tóni Creative Commons License 2006-11-02 09:58:47 37

Vezetőktől független az ellentét.
Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség.
Politikai játszma.

 

Ha ez igy van akkor azért veszélyes, mert a vezetök nem fogják tudni,hogy mikor

hibáznak és elfogják hinni magukról, hogy csalhatatlanok.

Előzmény:
smafu Creative Commons License 2006-11-02 09:34:43 35
Vezetőktől független az ellentét.
Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség.
Politikai játszma.
Bárki lenne a vezető, azonnal fősátáni szerepkörbe lenne helyezve.

Én speciel a magam és családom érdekét tartom szemelött minden választáskor.
Orbánék alatt a csatlakozó országok között az elsők voltunk, ma utolsó utániak.
Lebukott hazudozó szívatja három évig vállalkozásomat, családomat, azért hogy oda jussunk, ahol három éve voltunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!