Keresés

Részletes keresés

kopasznyakú Creative Commons License 2006-11-02 14:09:40 61

így van

a démonizálás politikai játszma, ezért hazugság, hogy a vezérek nélkül változna a helyzet.

Bekö Tóni Creative Commons License 2006-11-02 09:58:47 37

Vezetőktől független az ellentét.
Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség.
Politikai játszma.

 

Ha ez igy van akkor azért veszélyes, mert a vezetök nem fogják tudni,hogy mikor

hibáznak és elfogják hinni magukról, hogy csalhatatlanok.

A hozzászólás:
smafu Creative Commons License 2006-11-02 09:34:43 35
Vezetőktől független az ellentét.
Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség.
Politikai játszma.
Bárki lenne a vezető, azonnal fősátáni szerepkörbe lenne helyezve.

Én speciel a magam és családom érdekét tartom szemelött minden választáskor.
Orbánék alatt a csatlakozó országok között az elsők voltunk, ma utolsó utániak.
Lebukott hazudozó szívatja három évig vállalkozásomat, családomat, azért hogy oda jussunk, ahol három éve voltunk.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006-11-02 00:14:37 -

Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből. (Akinek ez kevés, az képzelje azt, hogy az MSZP meg a Fidesz is eltűnik) Mi változna?

Szóba állnának egymással a két párt szimpatizánsai? Hirtelen komoly és fontos dolgokról kezdene szólni a közvélemény? Vagy újra felosztanánk magunkat hupililára meg királykékre és utálnánk egymást?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!