|
|
|
|
 |
konyev
2006-11-02 11:20:47
|
46
|
Gratulálok!
Éppen szökésben? |
|
A hozzászólás:
 |
Egy értelmiségi
2006-11-02 09:00:04
|
24
|
Anno az SZDSZ megpróbált elindulni más irányba. A jobboldaliak, akik akkor még rájuk szavaztak, nem követték őket.
Ha nem lenne Orbán, vagy a Fidesz, akkor sem szavaznék soha az MSZP-re vagy bármely baloldali pártra. Akkor szavaznék a Jobbikra vagy a Hatvannégy Vármegyére vagy akárkire. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2006-11-02 00:14:37
|
-
|
Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből. (Akinek ez kevés, az képzelje azt, hogy az MSZP meg a Fidesz is eltűnik) Mi változna?
Szóba állnának egymással a két párt szimpatizánsai? Hirtelen komoly és fontos dolgokról kezdene szólni a közvélemény? Vagy újra felosztanánk magunkat hupililára meg királykékre és utálnánk egymást? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|