Keresés

Részletes keresés

konyev Creative Commons License 2006-11-02 11:20:47 46

Gratulálok!

 

Éppen szökésben?

A hozzászólás:
Egy értelmiségi Creative Commons License 2006-11-02 09:00:04 24

Anno az SZDSZ megpróbált elindulni más irányba. A jobboldaliak, akik akkor még rájuk szavaztak, nem követték őket.

 

Ha nem lenne Orbán, vagy a Fidesz, akkor sem szavaznék soha az MSZP-re vagy bármely baloldali pártra. Akkor szavaznék a Jobbikra vagy a Hatvannégy Vármegyére vagy akárkire.

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006-11-02 00:14:37 -

Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből. (Akinek ez kevés, az képzelje azt, hogy az MSZP meg a Fidesz is eltűnik) Mi változna?

Szóba állnának egymással a két párt szimpatizánsai? Hirtelen komoly és fontos dolgokról kezdene szólni a közvélemény? Vagy újra felosztanánk magunkat hupililára meg királykékre és utálnánk egymást?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!