|
|
|
|
 |
konyev
2006-11-02 11:19:35
|
45
|
Rodolfót????? :-//
Ide barátom még David Cooperfield is kevés lenne! :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Bekö Tóni
2006-11-02 08:47:50
|
20
|
Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből.
Támasszuk föl Rodolfót! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2006-11-02 00:14:37
|
-
|
Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből. (Akinek ez kevés, az képzelje azt, hogy az MSZP meg a Fidesz is eltűnik) Mi változna?
Szóba állnának egymással a két párt szimpatizánsai? Hirtelen komoly és fontos dolgokról kezdene szólni a közvélemény? Vagy újra felosztanánk magunkat hupililára meg királykékre és utálnánk egymást? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|