|
|
|
|
 |
VitezV
2006-11-06 12:10:45
|
2
|
| Írok egy sort, hogy segítsek szem előtt tartani a témát... :-) |
|
 |
dragan11
2006-11-02 08:42:12
|
1
|
Elküldtem.
Miről fog szólni a szakdolgozat? Közönségfilmekről? |
|
A hozzászólás:
 |
cs_geza
2006-11-02 08:26:37
|
-
|
Kedves Mindenki, Kérlek Titeket, töltsétek ki kommunikációs szakdolgzatomhoz készült kérdőívemet-nagy segítség lenne ez nekem. Ha kérhetem, és van lehetőségetek rá, kérjetek meg még egy embert magatok körül, hogy töltse ki a kérdőívet, ugyanis 200 emberre lenne szükségem.Előre is köszönöm, hogy szántok időt erre bokros teendőitek mellett. A kérdőívet -ami név nélküli- a linkre kattintva érhetitek el: http://ftc.braincontrol.org/vera/kerdolap.php
Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|