|
|
|
|
 |
zividivi
2006-11-02 11:25:05
|
47
|
Az égvilágon semmi sem változna szerintem, ha maradna az SZDSZ.
|
|
 |
IDKFA
2006-11-02 10:13:56
|
40
|
A Gyurcsány felhalmozta adósság és szintén általa csőd szélére hazudott ktgvetés is eltűnne? Akkor az jó lenne. Ha csak Gyurcsány akkor sokat nem érnénk vele, mert hasonló hazug seggfej van bőven az mszpben (itt van pl. Szabó k. anyád Zoltán) és a hiányt is kezelni kéne valahogy. |
|
 |
smafu
2006-11-02 09:34:43
|
35
|
Vezetőktől független az ellentét. Orbán és Gyurcsány démonizálása Orbántól és Gyurcsánytól teljesen független jelenség. Politikai játszma. Bárki lenne a vezető, azonnal fősátáni szerepkörbe lenne helyezve.
Én speciel a magam és családom érdekét tartom szemelött minden választáskor. Orbánék alatt a csatlakozó országok között az elsők voltunk, ma utolsó utániak. Lebukott hazudozó szívatja három évig vállalkozásomat, családomat, azért hogy oda jussunk, ahol három éve voltunk.
|
|
 |
Andal
2006-11-02 09:04:13
|
26
|
| Ugyanaz folytatódna új vezérekkel szvsz. |
|
 |
Egy értelmiségi
2006-11-02 09:00:04
|
24
|
Anno az SZDSZ megpróbált elindulni más irányba. A jobboldaliak, akik akkor még rájuk szavaztak, nem követték őket.
Ha nem lenne Orbán, vagy a Fidesz, akkor sem szavaznék soha az MSZP-re vagy bármely baloldali pártra. Akkor szavaznék a Jobbikra vagy a Hatvannégy Vármegyére vagy akárkire. |
|
 |
Bekö Tóni
2006-11-02 08:47:50
|
20
|
Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből.
Támasszuk föl Rodolfót! |
|
 |
Dr. Benjamin Justice
2006-11-02 06:31:54
|
12
|
| Semmi nem történne. Nem ezzel a két emberrel van a baj hanem az emberekkel. |
|
 |
Ivan Dubov
2006-11-02 00:47:26
|
2
|
ez keptelenseg, mert mindkettot a magyar tarsadalom termelte ki magabol, lennenek helyettuk masok, ugyanilyen helyzetet letrehozva
mo-on a keresztenyseg felvetele ota, azaz ezer eve folyamatosan utkozik ket teljesen eltero hagyomany, allando feszultseget keltve, lasd a Sz. Istvan halala utani kiralyvaltasok idoszaka
ez persze mindegyik korban aktualpolitikai szinezetet kapott
a jelenlegi szituacio elso ranezesre eleg kulonleges, mert a rendszervalto voros elit lenyegeben a kozepkori feudalis arisztokracia helyebe lepett, ha akarta ha nem, ugy is fogalmazhatnank hogy oda kenyszerult
ma mar persze sokaknak nem tetszik ott ez a szerep, nem veletlenul vasaroltak maguknak jobboldali partot is
ettol fuggetlenul a magyar nep meg sokaig megkoveteli maganak az autoriter tipusu vezetoket es az urambatyamos mutyizast a gazdasagi eletben, mert erre van szuksege hogy hagyomanyai szerint eljen es magyarnak erezze magat, akar kisemmizettkent is
a feltorekvo kozeposztaly persze akarmikor attorhet, 2-3 generacio mulva egeszen uj helyzetet letrehozva
|
|
 |
PuPu
2006-11-02 00:15:56
|
0
|
H0gy gondol6sz másra?
Mikor volt a történelmünk során más a helyzet?
:O))) |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2006-11-02 00:14:37
|
-
|
Játszunk el a gondolattal. Varázsütésre eltűnik Gyurcsány és Orbán a közéletből. (Akinek ez kevés, az képzelje azt, hogy az MSZP meg a Fidesz is eltűnik) Mi változna?
Szóba állnának egymással a két párt szimpatizánsai? Hirtelen komoly és fontos dolgokról kezdene szólni a közvélemény? Vagy újra felosztanánk magunkat hupililára meg királykékre és utálnánk egymást? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|