Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
eszubaby Creative Commons License 2006-11-01 09:38:22 40
Szia!!!Nekem egy kb 5-6 éves leguánom van.Abszolut nem baj hogy vedlik,sőt normális.Arra figyelj hogy ne rongyokba vesse le a bőrét.Kb fél évente vedleni fog,vagy még elöbb is.Jó leguánozást,leld benne sok örömöd,és szeresd nagyon.Üdv:eszubaby
Előzmény:
Legu12 Creative Commons License 2006-10-31 09:12:47 39

sziasztok

Most vettem egy leguánt.Azt szeretném kérdezni hogy ha kb 60cm a leguánom akkor nem e baj ha vedlik.

Előre is köszi a segitséget.

Ja és ha lehet ne a címemre irjatok visza inkáb az indekszre.

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!