Keresés

Részletes keresés

kizsgé Creative Commons License 2006-10-30 07:12:40 7

Álmomban egy angyal voltam

S minden áldott hajnalon.. :o)

hiszelnekem Creative Commons License 2006-10-30 00:08:18 4
Ezzel lebuktál, hogy magyar magyar vagy. :)
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2006-10-30 00:05:55 2
Á-á-állj vagy lövök, a csatát én nyertem. Az á-á-átkaroló hadművelettel:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!